Nasze diety

Wybierz, która opcja jest dla Ciebie:
- dieta indywidualna
- dieta standardowa  (podzielona na kalorie
1200,1500,1800,2000 kcal)

Kliknij i wyślij swoje zamówienie.
W ciągu kilku godzin oddzwonimy
i ustalimy szczegóły – pakietu, adresu dostawy
i godzin dowozu
- złóż zamówienie - dietalight.czest@gmail.com

Ciesz się i smakuj naszych potraw:)

Powstała dla wymagającego klienta, który ceni sobie jakość oraz wie czego oczekuje od diety. Przy komponowaniu menu współpracujemy ze specjalistami! Wybraliśmy najlepszego dietetyka który na wizycie dokładnie sprawdza i bada stan Twojego organizmu i komponuje indywidualne menu- tylko dla Ciebie. Wszystko po to, abyś w szybszym czasie osiągnął cel, który sobie założyłeś !

Wiemy, że każdy organizm wymaga innej pielęgnacji, to co jednemu pomaga, Tobie może zaszkodzić. Stąd też aby uniknąć błędów – zacznij od sprawdzenia własnego stanu zdrowia. Przegląd samochodu robimy raz w roku…. A czy o swój organizm dbasz tak samo?

 Opcja ta skierowana jest dla osób, które z wygody wybierają catering dostępna kaloryczność całodziennego zestawu: 1200, 1500, 1800 i 2000 kcal pomaga zmienić Twoje nawyki żywieniowe. Poczujesz się lżej i bez wysiłku. Zyskujesz więcej wolnego czasu bez gotowania i zakupów. Zdrowie i dobre samopoczucie na co dzień idzie w parze z odpowiednią dietą. Jedyne co Ci się przyda dodatkowo to woda lub herbata (najlepiej zielona).

Masz Pytania! ZADZWOŃ - Telefon 664 615 799

Dodatkowo wprowadziliśmy również usługę kompleksową!

  • Siłownia – SCOUT – a w tym porady jak ćwiczyć od trenera personalnego
  • Wizyta u dietetyka 
  • Dieta – od Nas czyli Diety Light

 Nie wiesz jak zacząć? Chcesz być codziennie najlepszą wersją siebie?, Cała ta trójca pomoże Ci w tym. Więcej info pod nr Tel.

SIŁOWNIA 609 685 081

 

CATERING 664 615 799